• Wpisów: 99
  • Średnio co: 18 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 21:52
  • Licznik odwiedzin: 12 952 / 1841 dni
 
klementyna88
 
Podobno kwarc różowy przyciąga miłość... :). Przygotowując ten post szukałam informacji na temat kwarcu różowego i sama się zdziwiłam jak wiele pozytywów można przypisać temu niepozornemu minerałowi: "Kwarc różowy służy pomocą w trudnych problemach sercowych. Jest znakomitym podarunkiem dla osób, których przyjaźń chcemy uzyskać lub umocnić. Pomocny przy bólach głowy, stawów i mięśni. Często stosowany jest również w walce ze stresem, bezsennością i szkodliwym promieniowaniem urządzeń elektrycznych. Neutralizuje również szkodliwe oddziaływanie żył wodnych. Kwarc różowy to kamień miłości i czułości. Uwrażliwia na piękno oraz zwiększa zdolność empatii"

O tym, ze przyciąga miłość wiedziałam :), dlatego ten wisior musiał być bardzo romantyczny-myślę, że taki właśnie jest. Znów wyszedł troszkę retro-to juz chyba jakieś moje odchylenie, ale zapewniam Was, że jakieś bardziej futurystyczne odważne kolorowe i geometryczne formy się również pojawią :).
Całość ma około 4 cm, sam kamień jest dość duży i ma nieregularny kształt, co bardzo mi się w nim podoba, sprawia wrażenie jak by był popękany, ale powierzchnia jest gładka co również mi się podoba.

Mam nadzieję, że ten amulet przyniesie nowej właścicielce tyle szczęścia w miłości ile ja nerwów i czasu jemu poświęciłam :D.

Przekonałam się przy okazji jego tworzenia, że bardzo boję się koloru różowego- tak łatwo z jego udziałem o tani cukierkowy efekt. Obiecałam jednak pewnej osobie, że ten róż się pojawi - więc jest :). Starałam się jak mogłam wyważyć stosunek kolorów-i tak nie wiem, czy tego różu nie jest jednak zbyt dużo... Myślałam również, że całość będzie trochę jaśniejsza, ale ale jednak nutka dekadencji się wkradła :). Zaczynałam go conajmniej trzy razy i już szczerze mówiąc bardzo wątpiłam w to, że uda mi się go skończyć- trudno w to pewnie uwierzyć, ale zajął mi chyba najwięcej czasu ze wszystkich dotychczasowych tworów.

1n.jpg


2n.jpg


4n.jpg


5n.jpg


Powstało sporo ścinek więc spożytkowałam je na zrobienie kaboszonów :)

6.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego